wtorek, 28 lutego 2012

HEINS HOME DESIGN

Z przyjemnością wracam do Heins Home Design. Było już o tym co Ineke i Guido są w stanie wyczarować z włóczki i drewna, to teraz będzie trochę o ich prywatnej przestrzeni.
Na przedmieściach Amsterdamu stoi ich dom wybudowany w 1900 roku. 100 m przestrzeni przystosowali do swojego życia. Prawie wszystkie ściany są białe, co daje efekt przestrzeni i optycznie powiększa  wnętrza. W ich domu nie liczy się rozmiar ale atmosfera. Większość rzeczy wykonali oczywiście gospodarze. Wnętrze domu jest wypełnione starymi meblami, znaleziskami, ręcznie wykonanymi przedmiotami, rzeczami z recyklingu.
Są wyznawcami zasady : ZRÓB TO SAM.
A w domu zawsze jest coś do dokończenia, zrobienia i pomalowania.
W ich domu jest przytulnie i pięknie, a włóczka jest cudownym dopełnieniem całości. Zresztą popatrzcie sobie, a może to będzie kolejny dowód na to, że samemu możesz dokonać cudów we własnej przestrzeni. Wyobraźnia i trochę zdolności manualnych. A ile radości jest wtedy gdy ZROBISZ TO SAM.

Grubość włóczki i druty są zniewalające.

ecosalon.com
Biel, szarość i dopełniający je kolor drewna.

ecosalon.com

ecosalon.com
Usiąść, wziąć druty w dłoń i cieszyć się życiem :)

http://129twigandvine.com
Przestrzeń kuchenna połączona jest z salonem

http://adventurousdesignquest.blogspot.com
W takich wnętrzach możesz odpocząć, zrelaksować się, otulić ciepłem tkanin. Koce, pledy, poduszki i wszystko inne daje odprężenie. Właściwie to z takiego domu wcale się nie chce wychodzić.

http://adventurousdesignquest.blogspot.com

ellit.fi

http://nanalu-living.blogspot.com

Ja przez cały czas staram się was inspirować  - ZRÓB TO SAM ;)

Źródło : elleLIFESTYLE 10/2011

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz