poniedziałek, 16 kwietnia 2012

Fajnie leżeć w hamaku :)

Jest poniedziałek, pada deszcz, to na dobry początek poleżę w hamaku. Hamak we wnętrzu, na balkonie - czemu nie. Wyobraźni trzeba dać czasem upust. Niekoniecznie leżąc w hamaku musisz patrzeć na chmury - chociaż to jest jeden z przyjemniejszych momentów, które masz okazję doświadczać. Ale skoro nie zawsze pogoda daje nam takie możliwości to w takim razie spróbujmy inaczej. Fajne wnętrze a w nim hamak :)
Trochę w środku, trochę na zewnątrz. Leżąc w hamaku możesz przecież przyśpieszyć lato a potem je zatrzymać.W pokoju znajduje się bardzo wygodne, żywot-w wygląd.  Hamak w odcieniach pomarańczy dodaje pop koloru w pokoju z zerowy palety kolorów.

Strychu, gdzie sufit jest pochylona, ​​jest idealnym miejscem na hamaku.  Hang jeden, i nagle przestrzeń, która była kiedyś bezużyteczny w mgnieniu oka zmienia.

Tak swoją drogą , kto wpadł na pomysł aby wnętrze przegrodzić cegłami w tak intrygujący i znakomity sposób. Bardzo podoba mi się to rozwiązanie, nawet w małym wnętrzu zachowując ich naturalny kolor lub też malując na biało. Fajnie, podoba mi się :)

Źródło : archprofile.net123rf.comhomedesign.marthastewart.comevilbrainjono.netvi.sualize.useasytobook.comhomeklondike.com;

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz