czwartek, 19 kwietnia 2012

Budka dla ptaków - brzmi dumnie

Jeśli chcesz a potrafisz nowym dodatkiem dla twojej przestrzeni będzie budka dla ptaków. Kiedyś, dawno, dawno temu na zajęciach praktyczno - technicznych w szkole podstawowej zrobiłam budkę dla ptaków i nigdy  bym nie pomyślała że ów praktyczny przedmiot może być świetnym dodatkiem do wnętrza, ale gdzież tam w tych czasach budka mogła aspirować do grupy dekoracyjnych dodatków :) Zrobienie takiej budki nie przysparza wielu kłopotów, jest prosta w wykonaniu - sklejka, młotek, gwoździe, farba. Instrukcje na pewno dostępne są w necie. To dotyczy prostych domków, ale fantazja może cię ponieść. Czyli jedna budka dla mniejszych przyjaciół a druga do wnętrza :) Szukam inspiracji :)

Źródło : inhabitat.comblog.gadget-fever.com; natureskills.com ; iroonie.com blog.modernica.net ; ;neatnests.net think.bigchief.it likecool.com

1 komentarz:

  1. Widoczne na tej stronie budki dla ptaków są przykładem jakże w środowiskach ekologicznych częstego bezprzykładnego nieuctwa czyniącego weięcej szkody niż pożytku, a pożytku z tych budek nie będzie.
    Są to drastyczne przykłady na to, jak budka nie powinna być skonstruowana.
    Wieje grozą.

    OdpowiedzUsuń