czwartek, 24 maja 2012

Postaw na kolor cz.1 - zasłony prysznicowe


Jest ciepło, jest przyjemnie a wraz z taką porą roku rodzą się nowe pomysły. A zatem Nowy cykl - Postaw na kolor. Kolorowe dodatki we wnętrzu. Jeden temat - wiele możliwości. W dobie ( niekiedy ) codziennej szarości czasem kolor doda innej perspektywy.
Czy biorąc prysznic i tu właśnie nie mam na myśli typowej kabiny z przykładnymi drzwiczkami ale miejsce gdzie króluje zasłona prysznicowa. Może być prysznic, może być wanna ( ech - przez cały czas za nią tęsknię )
Przyjemność kąpieli. Ale skoro bierzemy dzisiaj prysznic to nie będę się roztkliwiać nad brakiem wanny tylko skupię się na inspirujących zasłonach prysznicowych :) I w tym przypadku nie zawsze mam na myśli intensywność barwy ale jakość, grafikę i całą inspirującą przestrzeń ( i również pasującą do małych wnętrz których ostatnio jestem zwolennikiem, bo coś mi chodzi po głowie :)

Źródło :  colorzenblog.blogspot.comshower-curtains.orghomedesignfind.comcurtainss.comsmwwjapan.comchateauandbungalow.wordpress.comwholesale-faucet.comseriouslywhimsical.comchateauandbungalow.wordpress.com

1 komentarz: