środa, 20 lutego 2013

Dzisiaj nie poszaleję

Dziś malutko, bo łącze internetowe najwyraźniej dzisiaj mnie nie chce. Błąd w połączeniu, nie można wyświetlić strony i takie tam. Nie mam dziś cierpliwości. Tylko na smaczek Mollie a MAMA OLGI już coś o tym wie :))


poniedziałek, 18 lutego 2013

Wokół kubeczka

No właśnie, zamiast chwycić szydełko w dłoń i w końcu uzupełnić Między Oczkami o nowe projekty, to tak sobie chodzę po internecie, tak sobie spaceruję i wyszukuję co by tu jeszcze można kiedyś zrobić. Jak tak dalej pójdzie to jesień życia mnie dopadnie znienacka i rączki nawet szydełka nie będą miały siły utrzymać :)
Żartuję, nie dam się i niebawem wiosenna kolekcja musi się pojawić. A tymczasem szydełkowy spacer wokół kubeczka :)))Źródło: 4.bp.blogspot.combubblegirlknitandcrochet.files.wordpress.comlushome.cometsy.com

niedziela, 17 lutego 2013

Meblowanie szydełkiem

Ostatnio brak mi szydełka. Cierpię na brak czasu. Pomysły zapisuję i na razie tyle co mogę zrobić. Ale nie zrezygnuję z tej przyjemności, po prostu czasem trzeba pewne rzeczy odłożyć na małą chwilę.
Meblowanie szydełkiem - czyli kolejne inspirujące propozycje.Źródło: style-files.com4.bp.blogspot.com3.bp.blogspot.comprojectnursery.comfreshome.comflickr.compinterest.comtumblr.com;

piątek, 15 lutego 2013

Zima mnie nudzi

Już dość, już wystarczy zimy tej zimy. Czasem w powietrzu poczuję wiosnę, ale czy to prawda czy tylko silna potrzeba wywołuje halucynacje węchowe. Jeszcze tylko chwila i ...... :))))Źródło: bhmpics.comcrazy-frankenstein.comkhongthe.comwww.photocase.comhttp://www.beautys.depcdn.500px.netfarm4.staticflickr.comnaturephotohub.com

poniedziałek, 11 lutego 2013

o parapecie kochany ...

Pozostaję w temacie książek i szukam ładnego parapetu właśnie dla nich. Jeden parapet dla ziół drugi dla książek. Wiem, wiem, kolor może się utleniać pod wpływem światła ale cóż się nie robi dla wystroju wnętrza. Szczęśliwcy posiadający szerokie parapety na pewno wiedzą o tym więcej niż ja, gdyż obecnie jestem posiadaczką wąziutkich imitacji. Ale w archiwum niech sobie zagoszczą prawdziwe parapety bo wszystko się jeszcze może zmienić :) Parapety godne książek.
Dziś nie za dużo lecz w sam raz.


Źródło: farm5.staticflickr.com; cdn.indulgy.comcdnimg.visualizeus.compinterest.comamazonaws.com24.media.tumblr.com;  

niedziela, 10 lutego 2013

Książka z regałem w tle

Nie ukrywam, że moje dni to ostatnio praca i czytanie książek. I nawet na szydełko i druty czasem brak mi czasu. 48 h - tak, poproszę.
A książki to fajna rzecz. A stworzyć dla nich fajne miejsce to wcale nie jest nie lada wyczyn. Parę pomysłów tak na przyszłość, bo książek przybywa.


Źródło: repurposedmaterials.files.wordpress.compinterect.comwww.mippu.com24.media.tumblr.comimg.izismile.comremodelista.com3.bp.blogspot.comcdn.freshome.comwww.glenwoodnyc.com