niedziela, 30 grudnia 2012

Made by Sonia

Nadchodzi NOWE - nowy rok i nowi projektanci :) Made by Sonia. Kto to jest :) ? Moja Córka. Twórczo kończy rok i to nie koniec. To początek nowego. Ja już zamówiłam sobie piżamkę w kolorowe kropki :)


sobota, 29 grudnia 2012

Dziecięcą kreską

Dreaming Lion LLC i ich ekologiczne zabawki. A może to kolejna propozycja, żeby zaangażować się w w jakąś własną twórczość. Zabawa z dzieckiem lub też nie. W każdym razie pomysłowe i inspirujące. Źródło:  http://www.tuliluli.euaminaldolls.com  

wtorek, 25 grudnia 2012

Święta, Święta ....

Wigilia już za nami, ale Święta są i będą. I nadal możemy rozdawać prezenty i je przyjmować. Zresztą możemy to robić każdego dnia, bo nikt nam tego nie zabroni.
I tak o to przepiękny rysunek od Mery zadomowił się u mnie :) Uwielbiam jej rysunki :)))
I jeszcze raz życzę WYMARZONEJ GWIAZDKI - dziś, jutro, zawsze.


piątek, 7 grudnia 2012

Gwiazdka z nieba

Z nieba to może za dużo powiedziane. W oczach mam gwiazdki pod koniec dnia bo dzień kończę z szydełkiem lub z drutami. Końca nie widać a tu jeszcze mam specjalne zamówienie na czapę z gwiazdką. I jaka ona ma być ( przede wszystkim taka którą uda mi się zrobić ) ? Czyli szukamy gwiazdek :)
Źródło : 2good2lose.compinterest.com; mamimadeit.blogspot.comwanelo.comandsewwecraft.comcityhomecountryhome.blogspot.cometsy.com