sobota, 29 września 2012

Kropki na koniec

To ostatni dzień z kropkami. Jutro wolne, przerwa, miłe leniuchowanie i nie robię nic, co znaczy że nie uruchamiam komputera :)
Co może być dzisiaj ? Może sukienki a może torby a może to co mi się spodoba. A może coś słodkiego, nieprzemyślanego ale kropkowanego. Co oczy zobaczą to ręka umieści.

Źródło : mcom63weishyu.wordpress.comcreativecollectiveblog.comwhatstrend.comilovegreeninspiration.compinger.plpinterest.comhttp://blog.frenchbull.com

wtorek, 25 września 2012

Szukamy kropek we wnętrzach

Tydzień rozpoczęłam od kropek. No to dlaczego cały tydzień ma nie być pod tych hasłem. Przecież nie tylko mamy biedronki i muchomory, chociaż mam wrażenie, że to są pierwsze skojarzenia jakie nam przyjdą do głowy. Dzisiaj poszukam kropek we wnętrzach. Co znajdę, nie wiem ale mam nadzieję, że będzie kolorowo, zabawnie i inspirująco.
Źródło : gowallpaper.netnordicbliss.co.ukfancybugs.com fathead.comvagueunrest.blogspot.comthedecorista.comindulgy.com

niedziela, 23 września 2012

ŻYJ KOLOROWO


Kolorowy konik 

Jak na początek jesieni mamy słońce które grzeje, trochę błękitnego nieba, jakiś tam wietrzyk i kolory.
Pod hasłem żyj kolorowo pod czym całkowicie się podpisuję trafiłam na TinyArt. Mamy tu kolor, pasję i radość. Po prostu są to rzeczy które cieszą :)piątek, 21 września 2012

Urzekła mnie twoja .... czapeczka

A dzisiaj czapeczki dla małych i dużych. Ja wiem, że za oknem słońce świeci i o czapkach ani mru, mru ale sama już zaczęłam po cichu o nich myśleć a nawet dziergać :) A jak czapeczka na głowie to nich będzie zabawna i niech te nasze ulice w końcu zaczną się uśmiechać - szeroko :) Hej - druty i szydełka w dłoń.


Źródło: etsy.com

środa, 19 września 2012

Spontanicznie

FuNi!ta dzisiaj poruszyła bardzo ważki problem spontaniczności w blogowaniu. Albo jesteśmy konsekwentni w tematach i tak dzień po dniu albo na żywioł, spontanicznie co w duszy zagra :) No i ja zdecydowanie jestem w tej drugiej grupie gdzie byle chmurka i trawka za oknem dają mi temat posta. Dzisiaj miałam nie otwierać komputera ale to zrobiłam :) bo za oknem, na drutach usiadło stadko ptaków i tak mi się głośno zrobiło i od razu za aparat i .... no i zdjęcia poniżej.


wtorek, 18 września 2012

Free Form Crochet

Nie wiem czy uda się do końca zamysł ponownego przedstawienia wolnej od schematów metody szydełkowania ponieważ internet niestety nie obudził się do końca i działa jak chce. Ale próbuję.
Dowolność tej metody i umiejętności zadziwiają mnie bez końca.
Źródło: queenofdreamsz.blogspot.com flickr.com; missybonkers.blogspot.com;  flickrhivemind.net  ; pinterest.com