czwartek, 31 maja 2012

Postaw na kolor cz. 3 - różne różności

Dzisiaj bez tematu, bez motywu przewodniego. Czyli różne różności które cieszą oko. W poszukiwaniach można się rozpędzić, bo tych małych czasem rzeczy jest nieskończona ilość. Rzeczy od czegoś, rzeczy po coś, rzeczy od tak sobie, rzeczy do uśmiechu i rzeczy czasem zupełnie bez sensu ale ...Ciąg dalszy musi nastąpić :)
Życzę dużo koloru na co dzień :)

Źródło : inhabitots.comhiddeninfrance.typepad.comdigsdigs.comcarpettheworld.orggardenunit.combloesem.blogs.com

poniedziałek, 28 maja 2012

Bo Małe nadal jest piękne

Znów powracam do małych wnętrz, małych przestrzeni. Powracam do inwencji, pomysłów jak z małego zrobić coś niepowtarzalnego, pięknego, inspirującego i wspaniałego. Ekonomia na co dzień. Ale i efekt może być zachwycający. Bo po co pląsać po niebotycznych metrach lepiej pobiegać w lesie :


Montmartre Apartment Montmartre Apartment, Small Apartment by SWAN Architects

Modern and Simple Apartment Design How To Organize Small Apartments


Źródło : dreamingdecor.com; freshome.com homedesign32.blogspot.com idbest.com http://inhometrend.com

sobota, 26 maja 2012

Polany

Tak naprawdę to strasznie tęsknię za morzem. Nie mam go na horyzoncie ale gdy wstaję czuję powiew morskiej bryzy. Imaginacja lub silna potrzeba. Nie mam, nie szkodzi - uciekam na pole. Jakie są pola, polany o tym dzisiaj. Kolorowe, kwieciste - polany jak z bajki.

Źródło : nbwildflowers.blogspot.comgardeningchannel.comwildseedy.blogspot.comscenicreflections.commarathi.wunderground.comfotoplatforma.pl

piątek, 25 maja 2012

Postaw na kolor cz.2 - ręczniczki po kąpieli
Jak za kolorową zasłonką bierzesz prysznic to potem co ?
Możesz wybiec z uśmiechem na szerokie łąki i pola :).
Możesz usiąść w kąciku i czekać aż wyschniesz.
Możesz wskoczyć na leżak albo po prostu weź ręcznik.
Ale żeby było tak do końca fajowsko to za kolorową zasłoną musi być jakiś fajowski ręcznik. Nie taki tam zwykły, szaro - bury.
Niech ciało się cieszy.


Źródło: dailymail.co.ukheals.co.ukblog.wenxuecity.comcoveredandsharing.blogspot.comegyptiancottoncollection.comhousetohome.co.ukselectism.comgapinteriors.comkaboodle.com

czwartek, 24 maja 2012

Postaw na kolor cz.1 - zasłony prysznicowe


Jest ciepło, jest przyjemnie a wraz z taką porą roku rodzą się nowe pomysły. A zatem Nowy cykl - Postaw na kolor. Kolorowe dodatki we wnętrzu. Jeden temat - wiele możliwości. W dobie ( niekiedy ) codziennej szarości czasem kolor doda innej perspektywy.
Czy biorąc prysznic i tu właśnie nie mam na myśli typowej kabiny z przykładnymi drzwiczkami ale miejsce gdzie króluje zasłona prysznicowa. Może być prysznic, może być wanna ( ech - przez cały czas za nią tęsknię )
Przyjemność kąpieli. Ale skoro bierzemy dzisiaj prysznic to nie będę się roztkliwiać nad brakiem wanny tylko skupię się na inspirujących zasłonach prysznicowych :) I w tym przypadku nie zawsze mam na myśli intensywność barwy ale jakość, grafikę i całą inspirującą przestrzeń ( i również pasującą do małych wnętrz których ostatnio jestem zwolennikiem, bo coś mi chodzi po głowie :)

Źródło :  colorzenblog.blogspot.comshower-curtains.orghomedesignfind.comcurtainss.comsmwwjapan.comchateauandbungalow.wordpress.comwholesale-faucet.comseriouslywhimsical.comchateauandbungalow.wordpress.com